משרד האדריכלים אלעד בליטי נוסד בשנת 2010 ע”י אלעד בליטי. המשרד מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים של דירות ובתים פרטיים. המשרד משלב בין אדריכלות לעיצוב פנים, שילוב המאפשר להעניק ללקוחות המשרד את השירות האדריכלי הטוב והמקצועי ביותר. 

אנו מאמינים כי פרויקט בנייה מוצלח מגשים את חלומותיהם של הלקוחות, ממלא את דרישותיהם כמשתמשים ותורם לשיפור איכות החיים בביתם. ניסיוננו לימדנו להתאים ולהבין את צרכי ורצונות לקוחותינו, הגוונים הרבים של פועלנו נובעים מן השדה הרחב בו אנו פועלים, אנו מתכננים ומעצבים בתים פרטיים ודירות בדגש על שוק דירות היוקרה. לימוד מתמיד הוא לדעתנו, המפתח ליכולתנו לספק ללקוחותינו שירות מעולה.

אנו רואים בהדמיות המחשב כלים אינטראקטיביים המאפשרים ללקוח ראייה כוללת של המבנה בכל שלבי התכנון. אנו מתחייבים להציג עבודות ייחודיות המותאמות במדויק לצרכיהם ואופיים של הדיירים, הנוגעות בסביבתן ועם זאת מבטאות קו נקי בסגנון מודרני מינימליסטי אך לא מנוכר, יעיל ויוקרתי. בתים שנבנים על ידי משרדנו משדרים ניקיון, איכות והרמוניה המשתלבת עם סגנון חייהם של הדיירים.

אנו מתמחים בעיצוב תלת מימדי ממוחשב, בניית מודלים והפקת הדמיות פוטוריאליסטיות באיכות גבוהה.

המשרד נותן מענה מקצועי לאדריכלים, מעצבי פנים, סטודנטים, יזמי נדלן, מעצבים תעשייתיים ועוד..

אנו מספקים ללקוח סרטוני אנימציה ותדמית, מבטים ב 360 מעלות באמצעות משקפי VR להמחשת החללים השונים.      

להמחשה ליחצו כאן

 

.בנוסף משרדנו משמש משרד גיבוי לאדריכלים, מעצבי פנים, סטודנטים ולקוחות פרטיים

..אנו מבצעים את כל סוגי השרטוט האדריכלי החל מתכנית הגשה למתן היתר בניה ועד תכניות עבודה מפורטות כולל פרטי נגרות, פרטי בניה בהתאם לפרוייקט ועוד

שירותי השרטוט הינם בהתאם לדרישות הרשויות השונות כגון: הועדות השונות לתכנון ובניה, הג"א, מכבי אש וכו' עד למתן היתר בניה

."למשרדינו נסיון רב בשנים בעבודה מול ועדות התכנון והבנייה השונות בהתאמה לכל ועדה ודרישותיה כולל הגשת בקשות להיתר מקוונות במערכת "רישוי זמין

.עבודת השרטוט מתבצעת מול היועצים השונים תוך כדי הליך היתר הבניה ועד לתכניות עבודה לביצוע 

Our Team